1. 8.00 – 8.45

Salomėja Aginskienė

Projektinė veikla

Po susitikimo Atėnuose

2017 m .balandžio 1- 9 d .
Atėnai – didžiausią ir garsiausią šlovę pasaulyje pelnęs miestas .Tai miestas , kurį garbino dievai ir žmonės, miestas, davęs Olimpines žaidynes, miestas, apsuptas kalnų, skalaujamas Egėjo jūros, miestas su priemiesčiais virš 4 milijonų gyventojų . Žydra jūra, salos, žalia augmenija, prinokę mandarinai ant medžių, jaukios tavernos ir restoranai, dieviško skonio maistas, didelės porcijos, valgėme fetos sūrį, souvlaki ir tzadziki. Pažintinės veiklos : Atėnai ir Monastiraki rajonas , Akropolio kalnas ir žymusis Panteonas, Omonijos aikštė, Syntagmas, Parlamentas, prie nežinomo kareivio kapo budi keistai apsirengę ir keistai marširuojantys nacionalinės sargybos kariai , ant kurių batų – pliušiniai burbulai .Tarp turistų yra labai populiari kareivių keitimosi ceremonija Dar Delphi, Arachova, Maratono ežeras, Archeologijos muziejus, Politechnikos aukštoji mokykla, Akropolis ir Akropolio muziejus, Sunion ir Poseidono šventykla. Mokinių ir mokytojų edukacinės veiklos : medaus gamyba, sandalų manufaktūra, Atvirų durų diena Moraitis mokykloje. Mokinių veiklos : skaidrių pristatymas ,,Kokie reikalavimai keliami, ieškant darbo Lietuvoje”, projekto veiklų aptarimas ir sklaida, klausimyno sudarymas , tautinio paveldo pristatymas , lietuviška daina ir lietuviškas šokis su bendru rateliu .