2014-03-18   projektų vadovė Vida Butavičienė   susitiko su 10, 12 klasių mokiniais .

Ji pristatė     mokiniams  profesijų  sąrašą, kurias galima  įsigyti mokykloje po 10 ir 12 klasių baigimo Kokio dydžio   stipendijos, kokie būreliai veikia, kokie renginiai?

Baigdama  savo pristatymą  vadovė pakvietė mokytis  SPRC ir apdovanojo lankstinukais, kalendoriukais  . Gavome pasiūlymą atvykti  į Profesijų mugę 2014  balandžio 9-10d.

Baigusiems 10 kl. mokiniams, siekiantiems mokytis specialybės kartu su vidurinio ugdymo programos dalykais;

Specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams

Mokymosi trukmė – 3 metai.

automobilio mechaniko

automobilio elektromechaniko

automobilių kėbulo remontininko

apdailininko (statybininko)

elektromontuotojo

baldžiaus

mūrininko betonuotojo

pastatų inžinierinės įrangos montuotojo

staliaus

suvirintojo

Baigusiems 12 kl. pagal adaptuotas programas, jeigu adaptuoti dalykai nėra reikšmingi mokytis pasirinktos specialybės.

Mokymosi trukmė –  1; 1,5; 2 metai.

Mokymosi trukmė –  1; 1,5; 2 metai.

apeigų ir švenčių organizatoriaus, 2 m.

elektroninės prekybos agento, 2 m.

kasininko, 1 m.

konditerio, 1 m.

maitinimo ir apgyvendinimo įmonių paslaugų teikėjo, 2 m.

padavėjo – barmeno, 1,5 m.

prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, 2 m.

socialinio darbuotojo padėjėjo, 2 m.