Vaiguva, Kelmės raj. Tel/faks. 8-427-48183 el.paštas: vaiguvosmokykla@gmail.com

Direktorė
Salomėja Aginskienė

Projektinė veikla

• Erasmus + projekto,,Unsere Chancen in Europa” 2014- 2017m., 3 metus trukęs projektas baigiasi rugpiūčio mėnesį...

• Erasmus + projekto,,Unsere Chancen in Europa” dalyvių viešnagė Karaliaus Mindaugo mokymo centre

• Erasmus + projekto,,Unsere Chancen in Europa” dalyvių viešnagė Aleksandro Stulginskio Universitete

• Erasmus + projekto,,Unsere Chancen in Europa” dalyvių viešnagė Molėtų etnokosmologijos muziejuje

• ,Ö KAIP VOKIŠKAI ?“ Mūsų mokykla prisijungė prie šio renginio, prie Vokiečių kalbos dienų .Vokiečių kalbos dienos sutapo su Erasmus + projekto savaite mūsų mokykloje. Mokykloje lankėsi mokytojai iš 4 šalių :Norvegijos, Italjos , Graikijos , Vokietijos , projekto kalba- vokiečių kalba . Mokykloje skambėjo vokiečių kalba, kaip tarpusavio bendravimo kalba .Mokinių koncerto metu skambėjo lietuviškos ir vokiškos dainos . Programos vedantieji M.Aleksandravičiūtė ir L.Misius puikiai vedė programą , pristatė svečius vokiškai . Vokiečių kalbos mokytoja J.Rimeikienė su 10 mokinių grupe dalyvavo Kelmės rajono mokiniams organizuotame renginyje.

• ,,Bėk su ERASMUS “ komanda Vilniuje

• 2017 m .balandžio 1- 9 d . Atėnai – didžiausią ir garsiausią šlovę pasaulyje pelnęs miestas .Tai miestas , kurį garbino dievai ir žmonės, miestas, davęs Olimpines žaidynes, miestas, apsuptas kalnų, skalaujamas Egėjo jūros, miestas su priemiesčiais virš 4 milijonų gyventojų .

• Pagal Erasmus + projektą mainų programoje dalyvauja ir mokytojai . Vaiguvos V.Šimkaus vokiečių kalbos mokytoja J.Rimeikienė pagal šią mainų programą stebėjo kolegų pamokas Sindelfinge Realschule am Goldberg , dalyvavo ekskursijoje su vokiečių mokiniais į Stutgarto zoologijos sodą ir išvykoje po Stutgarto miestą , diskutavo su mokiniais prailgintos dienos grupėje , pristatė savo mokyklą ir mokinių veiklas ir vertinimo sistemą , lankėsi Baden –Würtenbergo žemės miestuose.

• Pagal Erasmus + projektą mainų programoje dalyvauja ir mokytojai .Norvegai Vidar Soerensen ir Knut Lorvik lankėsi Vaiguvos mokykloje , vedė ir stebėjo kūno kultūros pamokas, pabendravo su mokiniais ir mokytojais , sužaidė krepšinio varžybas 3 prieš 3 , lankėsi Kelmės savivaldybėje , Kelmės dvare, profesinio rengimo centre, Kelmės gimnazijoje , Tytuvėnų regioniniame parke, aplankė Vilnių , pajūrį .Svečiai domėjosi sporto bazėmis , už Norvegijos lėšas renovuotais Kelmės mokyklų stadionais . Individualiuose pokalbiuose svečius domino korupcijos problemų sprendimas Lietuvoje

• Italė Astrid Steinmaier iš Bruneko mūsų mokykloje praleido 2 dienas , stebėjo mokytojų D.Barauskienės , E.Butkaus , R.Rutkauskienės pamokas , pristatė savo mokyklą ir Pietų Tirolį, lankėsi Kelmės dvare, profesinio rengimo centre Kelmėje ir Tytuvėnuose , Kelmės gimnazijoje, susipažino su Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansambliu , dalyvavo Piligrimų centre edukacinėje programoje , Šiluvos atlaidų mišiose, aplankė Vilnių ir Kuršių Neriją . Mokytoja teigė , kad mūsų mokytojai kūrybiški, veda pamokas atsakingai , keičia mokinių veiklas,naudoja įvairius metodus, įvertina mokinių darbą pamokoje, diferencijuoja užduotis pamokoje ir skiriant namų darbus . Lietuva graži šalis , daug žalumos, lygumos , svetingi žmonės , skanus maistas .

• Projektas ,,Gamtosaugine veikla"

• 2017-01-10 Dirba mūsų gamtosaugininkai.Jaunieji gamtosaugininkai, kuriems padėjo biologijos mokytoja R.Paliulienė ir technologijų mokytojas V.Andriuška, pagamino lesyklėles ir lesina atskrendančius prie mokyklos paukščiukus
  • TWINNING
    ,, Fuer bluehende Erde: wir tun, was wir koennen"
    ,, Wir lernen zusammen"
    Projektų veikla pateikiama Twinning platformoje Twinnig-Fuer bluehende Erde: wir tun, was wir koennen/Wir lernen zusammen" - TwinSpace"

• 2016 m. spalio 24- 29 d. Mokytojų veiklos : spalio 25 d.- atvirų pamokų diena mokykloje, 13 atvykusių mokytojų iš Graikijos, Norvegijos, Vokietijos , Italijos lankėsi pradinių klasių, anglų kalbos, matematikos, geografijos, istorijos, technologijų, ekonomikos pamokose, pabendravo su mokytojais .

• Pagal Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo sektoriaus tarpdalykinės strateginės partnerystės projekto Nr.2014-1-NO01-KA201-000399_5/1,,Unsere Chancen in Europa- Our chances in Europe” sklaida.

• Projektas Erazmus + įsibėgėja . . Šį rudenį vyko antras projekto dalyvių mokytojų susitikimas Norvegijoje , Malvik mokykloje .Projekto tema ,,Unsere Chancen in Europa – Our chances in Europe “, Nr.2014-1-NO01- KA201-000399_5\1 .

• Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Vilniaus Gėtės institutu prieš 5 metus pakvietė vokiečių kalbos mokytojus dalyvauti projekte ,,Vokiečių kalba priešmokykliniame amžiuje . Pirmoji pažintis“ .

• Kovo 7 – 14 dienomis Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinės mokyklos dešimt mokinių išvyko į Italiją, pagal „Erasmus +“ strateginę partnerystę „UnsereChanceninEurope – OurchancesinEurope“ projektą. Kartu vyko vokiečių ir anglų kalbų mokytojos (Janė Rimeikienė, Lina Gaigalaitė).

• Šiais mokslo metais prasidėjo ES finansuojamas strateginės partnerystės projektas „Erazmus +“ tema ,,Unsere Chancen in Europa-Our Chances in Europe‚‘‘Nr. 2014-1-N001-KA201-000399_5. Projekto dalyvės - mokyklos iš Vokietijos, Graikijos, Italijos, Norvegijos ir Lietuvos. Koordinuojanti mokykla - iš Norvegijos Malvik mokyklos.

• Olimpinė diena 2014. Projektas “Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose”

• MOKSLO POPULIARINIMO RENGINIŲ CIKLAS „TIRIAME IR KURIAME“

• COMENIUS 1 projektas

• COMENIUS 2 projektas